همین حالا تماس بگیرید !

 

22221222

درباره ما

         چابک سرویس ارائه دهنده شبانه روزی بدون تعطیل خدمات تاسیسات فنی ساختمانی از جمله لوله کشی، نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه پیشرفته، لوله بازکنی و تخلیه مکانیزه چاه جهت پاسخگویی نیازهای فوری مشتریان خود می باشد.   تخصص و خبره گی در زمینه نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله های آب و فاضلاب باعث گردیده چابک سرویس امروز بواسطه وجود رسانه های ارتباطی و اینترنت حتی در شهرستان ها نیز به فعالیت بپردازد ..

چشم انداز چابک سرویس دستیابی به سرویس دهی متنوع همراه با چابک سازی، بهینه سازی و ارتقاء سطح کیفی می باشد و سرعت و دقت و انصاف را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده تا آسایش و آرامش را برای مشتریان گرامی در مواقع استرس زا و نگران کننده به ارمغان آورد. ما در تعیین مزیت رقابتی، قضاوت بازار و مشتریان را ملاک قرار داده ایم و معتقدیم هر چه بیشتر از نگاه مشتری به مسائل بنگریم، به واقعیت بازار نزدیک تر می شویم.

چابک سرویس برای جلب اعتماد مشتریان، نیروی انسانی حاضر را ملزم به دریافت گواهینامه های مربوطه نموده و بر تعداد افراد متخصص دارای مهارت و مدرک در مجموعه می افزاید. امید آنکه بتوانیم به برنامه های آتی خود جامه عمل بپوشانیم.

مشتریان گرامی! در مواقع ضروری کافیست وقتی نشتی یا ترکیدگی و یا گرفتگی در لوله های آب و فاضلاب و هر گونه اختلال در سیستم تاسیسات ساختمان تان مشاهده نمودید با تلفن تماس شبانه روزی 09109183221 ارتباط گرفته و خدمات مورد نظرتان را از چابک سرویس دریافت نمایید. ما نگرانی را بواسطه پرسنل ماهر با نرخ مصوب و مناسب از شما دور خواهیم ساخت. خط تلفن ویژه و سراسری 09109183221 را همیشه به خاطر بسپارید.


.

تمام حقوق این سایت برای چابک سرویس محفوظ می باشد