همین حالا تماس بگیرید !

 

222 21 222 

درباره ما

کلینیک ساختمانی چابک سرویس در سال 1361 به عنوان یکی از مجهزترین و تخصصی ترین مراکز ارائه دهنده خدمات تاسیسات فنی ساختمانی از جمله لوله کشی، نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه پیشرفته، لوله بازکنی و تخلیه مکانیزه چاه در شمال شهر تهران(شمیرانات) تأسیس گردید و تا به امروز شبانه روز بدون تعطیل پاسخگوی نیازهای فوری مشتریان خود بوده است. چابک سرویس فعالیت خود را با چند تکنسین فنی که سوابق کاری در بخش تاسیسات شرکت پالایشگاه نفتی در تهران را داشتند شروع کرد و توانست در همان ابتدا رضایت مشتریان خود را از لحاظ کمی و کیفی به ویژه در زمینه تشخیص نشت و ترکیدگی لوله های آب و فاضلاب ساختمان ها، مجتمع ها، اداره ها و کارخانجات جلب کرده و به موفقیت برسد. تخصص و خبره گی در زمینه نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله های آب و فاضلاب باعث گردیده چابک سرویس امروز بواسطه وجود رسانه های ارتباطی و اینترنت حتی در شهرستان ها نیز به فعالیت بپردازد و در حال حاضر عزم اش را جزم کرده تا بتواند با ارتقاء سطح کیفی و کمی خود چه از لحاظ نیروی انسانی وتجهیزات و چه از لحاظ فن آوری اطلاعات و سرعت بخشی و سهولت در سرویس دهی بواسطه رسانه های ارتباطی مکانیزه و بروز، خدمات ویژه خود را به مشتریان گرامی معرفی و ارائه نماید.

چشم انداز چابک سرویس دستیابی به سرویس دهی متنوع همراه با چابک سازی، بهینه سازی و ارتقاء سطح کیفی می باشد و سرعت و دقت و انصاف را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده تا آسایش و آرامش را برای مشتریان گرامی در مواقع استرس زا و نگران کننده به ارمغان آورد. ما در تعیین مزیت رقابتی، قضاوت بازار و مشتریان را ملاک قرار داده ایم و معتقدیم هر چه بیشتر از نگاه مشتری به مسائل بنگریم، به واقعیت بازار نزدیک تر می شویم.

این موسسه دارای مجوز رسمی از اتحادیه با شماره (50414) می باشد هر چند که از ابتدا سعی بر آن داشته جهت تکمیل پرسنل خود به جای مدرک گرایی، تجربه و خبرگی را مورد توجه قرار دهد اما امروز به این نکته توجه دارد که برای جلب اعتماد مشتریان، نیروی انسانی حاضر را ملزم به دریافت گواهینامه های مربوطه نموده و بر تعداد افراد متخصص دارای مهارت و مدرک در مجموعه بیافزاید. امید آنکه بتوانیم به برنامه های آتی خود جامه عمل بپوشانیم.

مشتریان گرامی! در مواقع ضروری کافیست وقتی نشتی یا ترکیدگی و یا گرفتگی در لوله های آب و فاضلاب و هر گونه اختلال در سیستم تاسیسات ساختمان تان مشاهده نمودید با تلفن تماس شبانه روزی سه تا دو (222) ، بیست و یک (21) ، سه تا دو(222) ارتباط گرفته و خدمات مورد نظرتان را از چابک سرویس دریافت نمایید. ما نگرانی را بواسطه پرسنل ماهر با نرخ مصوب و مناسب از شما دور خواهیم ساخت. خط تلفن ویژه و سراسری 02122221222 را همیشه به خاطر بسپارید.


.

تمام حقوق این سایت برای چابک سرویس محفوظ می باشد